AEROLUX ir moderna bioklimatiskā pergolas sistēma ar pilnīgi automatizētu lameļu slīdošām alumīnija žalūzijām. Tā nodrošina lielisku aizsardzību pret sauli, lietu, sniegu vienlaikus dodot lieliskas ventilācijas iespējas.

Vispārīgās funkcijas.

AEROLUX bioklimatiskās pergola sistēma ir moderna izvēle, ar pievienoto vērtību jūsu āra un dzīvojamajām platībām, uzlabo mājas, restorāna, viesnīcas vai kafejnīcu izskatu ar greznu arhitektonisko risinājumu. Sistēma ir izstrādāta tā, lai tā lieliski izskatītos, jebkura veida āra platībās un dzīvojamās telpās. Aizsargātu tās no, jebkādiem laika apstākļiem, nodrošinātu izcilu dzīves kvalitāti brīvā dabā ar augstu vizuālo un tehnisko komfortu. Ļautu ietaupīt uz energo patēriņu jūsu budžetā.

Sistēmā ietilpst izvēles iespējas svītru LED josla uz rāmja malas un slēptās, maigās LED joslas, kas atspoguļo gaismu zem žalūzijām. Svītru LED josla uz sāniem izgaismo visu sistēmu un rada mājīgu atmosfēru un tajā pašā laikā nodrošina pietiekami daudz gaismas dienas beigās. RGB LED slēptās svītras, kas nodrošina gaismu zem sistēmas plāksnēm, dod greznību jūsu terasē, pielāgojot krāsu no sarkanas līdz dzeltenai un baltai. Ar pārslēdzēju jūs regulējat apgaismojumu atbilstoši jūsu noskaņojumam un uzņēmuma vajadzībām.

©2022 Allbyrack

Log in with your credentials

Forgot your details?