NOVO ir ievelkama pergolas sistēma, kas nodrošina lietotājam augstas kvalitātes un skaista dizaina āra segumu, kas ļauj jums visu gadu izmantot āra zonu jebkuros laika apstākļos.

Sistēma ir izgatavota pēc konkrēta izmēra, izmantojot augstas kvalitātes ekstrudētus alumīnija profilus, kas apstrādāti ar termoreaktīvu pulvera krāsojumu, kas nodrošina izcilu vispārējo veiktspēju izstrādājumiem āra platībās. Visas skrūves un tapas ir augstas kvalitātes no nerūsējoša tērauda, lai nodrošinātu tām ilgāku kalpošanas laiku.

Vispārīgās funkcijas.

NOVO spāres profili (80 x 125 mm) ir konstruēti ar unikālajiem sānu aizsardzības kanāliem un ļauj izvirzīt tos līdz 7 m vienā sistēmā garumā. Platumi ir pielāgoti atbilstoši vietnes prasībām un pieejami jebkurā izmērā līdz 13 m. NOVO sistēma nodrošina aizsardzību līdz pat 91 m2 aizsardzību pret sauli un lietu ar vienu pogas spiedienu. Ir iespējama arī vairāku sistēmu savienošana un to ir viegli panākt ar mūsu patentēto STROM CHANEL savienojumu sistēmu, kas nodrošina 100% ūdens necaurlaidību savienojuma vietās. NOVO sistēma ietver sevī arī integrētu ūdens noteku sistēmu ar iekšējo drenāžu, lai novērstu pat spēcīgāko lietu.

Ar tālvadību regulējamo motoru darbību nodrošina Eiropas tehnoloģija (SOMFY) un pielāgota tiešās piedziņas motoru sistēma, lai nodrošinātu vienmērīgu un ātru darbību 34MRP. Izvēles HI-LED LED-TEC apgaismojuma sistēma nodrošina praktisku – augstas klases apgaismojumu ar tālvadības regulatoru, ļaujot lietotājam mainīt gaismas noskaņojumu atbilstoši apkārtējai videi.

Sistēmas sirdi vada vairāki SUNTECH F3 astoņi, riteņu slīdņu, ratiņi (katram F3 slīdrāmim ir slodzes ierobežojums 600 kg), kas ietver trīskāršu slāņu barjeras sistēmu un darbojās kopā ar zobsiksnu, kas ir pastiprināta ar vairākiem, iekšējiem, nerūsējoša tērauda kabeļiem, lai nodrošinātu vilces spēku virs 966 kg. Tas ir spriegums, kas tiek piemērots auduma membrānai un pieļauj iespējamo 6 grādu leņķi, kas nodrošina ūdens aizplūšanu.

Vācijā ražotais, ugunsdrošais un 100 % ūdens necaurlaidīgais membrānas audums ir pieejams dažādās krāsās gan necaurspīdīgā, gan caurspīdīgā krāsā, tas nodrošina maksimālu stabilitāti un izturību pret temperatūru, mitrumu un netīrumiem. Tas nesaraujas un neizplešas, tam ir akrila pārklājums, kas padara to ļoti viegli tīrāmu nākamos gadus.

Lai nodrošinātu, visaugstāko aizsardzības līmeni, SUNTECH sistēmas koncentrējās uz visām detaļām, tāpēc visas SUNTECH sistēmas ir komplektā ar vēja aizsardzību malas blīvējumos. Tas nodrošina visaugstāko aizsardzības līmeni pret lietus un ūdens aizskalošanos ārpus sistēmas, un šāda aizsardzība ir pieejama tikai mūsu sistēmās. Maigais vēja aizsardzības malas brīvējums tiek ražots no īpaši mīkstas un elastīgas gumijas, lai nodrošinātu visaugstāko aizsardzību pret ārējās vides ietekmi.

Mēs pievēršam uzmanību detaļām, un tas atšķir mūs no konkurentiem. Tieši tāpēc mēs esam pirmie pasaules tirgū.

©2023 Allbyrack

Log in with your credentials

Forgot your details?