PURE ir ievelkamā jumtu sistēma, kas to ļauj elastīgi integrēt esošajā koka vai tērauda konstrukcijā ar funkcionālu arhitektūras jumtu. Sistēma piedāvā vēja noturību pret vēja stiprumu līdz 11 klasēm pēc Boforta skalas (līdz 117 km/h) un tā ir izstrādāta, lai izturētu jebkurus laika apstākļus, tai skaitā lietu un krusu.

Vispārīgās funkcijas.

PURE ir ievelkamā jumta sistēma, kas nodrošina elastīgu integrācijas risinājumu starp esošajām kokmateriāla vai tērauda konstrukcijām ar darbināmu arhitektūras jumtu, lai jebkuros laika apstākļos varētu izmantot āra platības. Sistēma piedāvā aizsardzību pret vēja stiprumu ar vērtējumu līdz 11 klasēm pēc Boforta skalas (līdz 117 km/h). Tā ir izstrādāta tā, lai izturētu jebkurus laika apstākļus – lietu, krusu un sauli.

Sistēma ir izgatavota pēc pasūtītāja izmēra, izmantojot augstas kvalitātes 6063 ekstrudētus alumīnija profilus, kas ir apstrādāti ar termoreaktīvu pulvera pārklājumu, kas nodrošina izcilu vispārējo veiktspēju ārējiem izstrādājumiem. Visas skrūves un tapas ir no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, lai tām nodrošinātu ilgāku kalpošanas laiku.

PURE spāres profili (54×135 mm) ir konstruēti ar unikāliem ūdens aizsargātiem sānu kanāliem, lai atvieglotu piestiprināšanu pie jebkuras struktūras un ļautu plānot izmēru līdz 10 m vienā sistēmās garumā. Sistēmas platums ir specifisks vietnei un ir pieejams jebkurā izmērā līdz 13 m. Kopumā PURE var piedāvāt līdz 130 km2 aizsardzību pret sauli un lietu ar vienu pogas spiedienu. Ir iespējama arī vairāku sistēmu savienošana un to ir viegli panākt ar mūsu patentēto STROM CHANEL savienojumu sistēmu, kas nodrošina 100% ūdens necaurlaidību savienojuma vietās.

Tālvadību motoru darbību nodrošina Eiropas tehnoloģija SOMFY, kas ir iebūvēta ar tiešās piedziņas motoru sistēmu, lai nodrošinātu vienmērīgu un ātru darbību 34 RPM. Izvēles HI-LED LED-TEC apgaismojuma sistēma nodrošina praktisku – augstas klases apgaismojumu ar tālvadības regulatoru, ļaujot lietotājam mainīt gaismas noskaņojumu atbilstoši apkārtējai videi.

Sistēmas sirdi vada vairāki SUNTECH F3 astoņi, riteņu slīdņu, ratiņi (katram F3 slīdrāmim ir slodzes ierobežojums 600 kg), kas ietver trīskāršu slāņu barjeras sistēmu un darbojās kopā ar zobsiksnu, kas ir pastiprināta ar vairākiem, iekšējiem, nerūsējoša tērauda kabeļiem, lai nodrošinātu vilces spēku virs 966 kg. Tas ir spriegums, kas tiek piemērots auduma membrānai un pieļauj iespējamo 6 grādu leņķi, kas nodrošina ūdens aizplūšanu.

Vācijā ražotais, ugunsdrošais un 100 % ūdens necaurlaidīgais membrānas audums ir pieejams dažādās krāsās gan necaurspīdīgā, gan caurspīdīgā krāsā, tas nodrošina maksimālu stabilitāti un izturību pret temperatūru, mitrumu un netīrumiem. Tas nesaraujas un neizlpešas, tam ir akrila pārklājums, kas padara to ļoti viegli tīrāmu nākamos gadus.

Lai nodrošinātu, visaugstāko aizsardzības līmeni, SUNTECH sistēmas koncentrējās uz visām detaļām, tāpēc visas SUNTECH sistēmas ir komplektā ar vēja aizsardzību malas blīvējumos. Tas nodrošina visaugstāko aizsardzības līmeni pret lietus un ūdens aizskalošanos ārpus sistēmas, un šāda aizsardzība ir pieejama tikai mūsu sistēmās. Maigais vēja aizsardzības malas brīvējums tiek ražots no īpaši mīkstas un elastīgas gumijas, lai nodrošinātu visaugstāko aizsardzību pret ārējās vides ietekmi.

Mēs pievēršam uzmanību detaļām, un tas atšķir mūs no konkurentiem. Tieši tāpēc mēs esam pirmie pasaules tirgū.

©2022 Allbyrack

Log in with your credentials

Forgot your details?